Nieograniczona Magia Ciała i Istnienia – Access zaprasza POZNAŃ

access zaprasza poznań
Access Consciousness zaprasza do zupełnie innego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość. Pokazuje ludziom, że wiedzą, przypomina jaką wspaniałością naprawdę jesteśmy i oferując bardzo pragmatyczne narzędzia do energetycznej transformacji wszystkiego, zaprasza do tego, by wreszcie naprawdę zacząć ŻYĆ!!
Miejsce: ul.Radosna 28, Poznań
Kontakt i zapisy: Doris Wysocka 606 222 609
Eliza Sarna 606 494 724

12 września, PIĄTEK 18.00 – 20.00
Spotkanie Otwarte Access Consciousness
Dla wszystkich, którzy chcą i poszukują czegoś więcej i ciągle tego nie znaleźli. Dla tych, którzy szukają swojej prawdy i rzeczywistości, która dla nich pracuje, a nie mistrzów, za którymi podążą. Dla tych, którzy mają odwagę zobaczyć, że wiedzą.
Wstęp: wolny!

13 września, Sobota 9.30 – 12.30
Sesje Access Bars®
Dla zaciekawionych możliwością szybkiej zmiany i doświadczenia wspaniałego procesu energetycznego na ciało, proponujemy skosztowanie mini sesji Bars (więcej o zabiegu Bars czytaj poniżej).
1 sesja 40-minutowa: 50 PLN
Cena pełnej sesji: 220 PLN

13 września, Sobota 13.00 – 16.30
BĄDŹ SOBĄ I ZMIENIAJ ŚWIAT – Nieograniczona Magia Ciała i Istnienia
A jeśli magia CIEBIE istnieje i czeka, abyś ją dostrzegł, odkrył i pokazał sobie i światu? Jeśli wejście w cudowne możliwości CIEBIE i daru, jakim jesteś będąc na tym świecie zmieni całkowicie to, czym myślałeś ze jesteś i co myślałeś, że jest możliwe?
Jak by to było, gdybyś pozwolił sobie dostrzec kim i czym naprawdę jesteś, gdybyś otrzymał siebie w pełni, bez osądu, barier, oceny, czy punktów widzenia?
Zapraszamy na klasę, która pokaże Ci inny sposób postrzegania, wiedzenia, bycia i otrzymywania siebie, swojego ciała i otaczającej Cię rzeczywistości.
Jest to również zaproszenie i skosztowanie tego, czym jest klasa prowadzona przez Dr Daina Heer zatytułowana Being You Changing the World (Będąc Sobą Zmieniasz Świat). Po uczestnictwie w tej klasie Daina życie już nigdy nie jest takie, jak dawniej i Ty nie jesteś taki jak dawniej.
Uświadamiasz sobie jak wspaniałym istnieniem naprawdę jesteś i jakim jesteś nieograniczonym potencjałem przestrzeni, energii i świadomości! Jeśli tylko to wybierzesz, to zaczniesz tym emanować z taką siłą, że zacznie się zmieniać wszystko wokół Ciebie, zacznie się zmieniać cały świat!
koszt: 200 PLN

13 września, Sobota 17.00 – 20.30
MTVSS (Molecular Terminal Valence Sloughing System)
Jest to jeden z najbardziej dynamicznych narzędzi manualnych Access Consciousness. Pozwala cofnąć prawie każdy rodzaj dysfunkcji w ciele. Używanie go ma olbrzymi wpływ na system immunologiczny, jego uaktywnienie i stymulowanie. Może on cofnąć to, w jaki sposób ciało zostało zmienione przez wszystkie czasy, przestrzenie, rzeczywistości i wymiary.
koszt: 300 PLN

14 września, Niedziela 9.30 – 17.30
Klasa Access Bars®
Czy to możliwe, że dotykając określonych punktów na głowie, można w ciągu jednej godziny zmienić kierunek życia, uwolnić się od stresu, napięcia, dyskomfortu i bólu?
Bars to niesamowity energetyczny zabieg dla ciała i całego naszego istnienia. Polega na delikatnym dotyku 32 punktów na głowie, w których skumulowany jest cały twój stres, głupie myśli, czarne wizje, powody frustracji i depresji, niezrozumiałe strachy, żale, gorycze, złości i ograniczenia. Podczas zabiegu, którego nauczysz się na tej klasie, cały ten elektromagnetyczny ciężar zostaje rozładowany i może się tak zdarzyć, że po raz pierwszy w życiu dotkniesz przestrzeni jaką jesteś i spotkasz się z samym sobą – takim, jakim jesteś.
Otrzymując procesy Bars zaczniesz doświadczać coraz więcej energii i lekkości w swoim ciele. Znikają dolegliwości fizyczne, bezsenność, stresy, zwiększa się odporność fizyczna, rośnie chęć do działania i radość życia. I to wszystko w niezwykle relaksujący i przyjemny sposób. Jak może być jeszcze lepiej?
koszt: 500 PLN, dla powtarzających 50%
(po tym kursie otrzymasz podręcznik z materiałami instruktażowymi,oraz dyplom ukończenia uprawniający do wykonywania sesji Bars, także odpłatnego)

Klasy i spotkania poprowadzą oraz zgłoszenia przyjmują:
Doris Wysocka 606 222 609
Eliza Sarna 606 494 724

Dodaj komentarz