Listopad w sumie jest OK ;)

1 listopada za nami. Czas zacząć żyć! I wszystkich, którzy poczuli się urażeni, od razu przepraszam. To taki niezwykły czas w Polsce – zmiana czasu, więc noc przychodzi tuż po obiedzie, potem Wszyscy Święci i jak to mówią w telewizji – czas refleksji nad życiem i śmiercią, … i za chwilę 11 listopada i cały ogrom historii znów na naszych barkach. Hmmm… Listopad to uroczy miesiąc.

W moim rodzinnym domu, 1-ego listopada nie wolno było się nawet uśmiechać. W tym roku było inaczej. Na placu zabaw, gdy po raz setny zjeżdżałam na zjeżdżalni goniąc najmłodszego syna, a nasz głośny śmiech odbijał się od ścian 4-piętrowców, rozbijając jakieś niewidzialne ściany, przypomniało mi się, że to prawie grzech śmiertelny… i znów wybuchnęłam śmiechem.

Istnienia, wokół których wcieleni wylewają tego dnia – i nie tylko tego dnia – tyle łez, mają w sobie dużo więcej życia niż większość chodzących po tej planecie żywych trupów.
Tego słonecznego popołudnia, w niezwykle intensywny sposób dawały się odczuć 2 wibracje. Pierwsza przypominała gęstość i ciężar smutku, który jako jedyną i prawdziwą opcję wybiera tak wielu Polaków. Drugą postrzegałam jako ruch, radość i życie w jednym. Miałam totalną świadomość, że właśnie w ten dzień, dostępnych było na Ziemi tak wiele energii, których poprzez utrwalone tradycją punkty widzenia, wciąż nie chcemy zauważać.

Może to już czas, by spojrzeć inaczej, szerzej, z jeszcze większą obecnością? Może to czas, by opuścić wszystkie bariery i zacząć naprawdę otrzymywać?

Wszędzie tam, gdzie uwierzyłeś, że jesteś sam, pamiętaj:
Pod Twoimi stopami tętni życiem Ziemia, która nieustannie komunikuje się z Tobą!
Twoim nieodłącznym towarzyszem tej podróży jest Twoje niezwykłe Ciało, które nieustannie komunikuje się z Tobą!
Wokół Ciebie setki energii, które nieustannie komunikują się z Tobą!

Czy to już czas, by wreszcie wziąć udział w tym dialogu?

PS
Kielczan zapraszam na spotkanie z potęgą Ziemi, magią Ciała i bogactwem Energii już w nadchodzących dniach:

WTOREK 18.30 – 21.30
Spotkanie Otwarte, a podczas niego WYMIANA SESJI BARS.
WYMIANA SESJI BARS kopia
Zapraszam wszystkich absolwentów klas Bars, oraz wszystkie osoby, które chcą zasmakować, czym jest Bars.
wstęp: 10zł

ŚRODA 18.30 – 21.30
JAK OTRZYMAĆ WSZECHŚWIAT? Klasa tematyczna z udziałem gościa specjalnego  – Doroty Pawlik.
wstęp: 90zł

UWAGA! Nowy adres: Warszawska 10/7; na przeciwko EMPIKu, wejście w bramie

Dodaj komentarz