Energia – Twój Pierwszy Język

Pewnie już wiesz, że rzeczywistość, w której poruszasz się na co dzień, nie jest Twoja i może udało Ci się już zauważyć, że kiedy wybierasz zmianę, pojawia się coś zupełnie nowego – tak nowego, lekkiego i innego, że większość wybiera wtedy krok w tył, do swojego wygodnego, wypieszczonego i dobrze znanego pudełka. Nikt nie nauczył nas, jak poruszać się w tej lekkości, gdzie wiedzenie jest tak ulotne, jak dotknięcie piórka. Czekamy na cegłę, która spadnie nam na głowę, lub przysłowiowy grom z jasnego nieba. Nikt nie mówił nam – szczególnie w szkole – że naszym pierwszym językiem jest energia, że jesteśmy falą akustyczną, która przenika wszystko i z łatwością dociera do każdej informacji.

Tak – zawsze wiesz, jeśli wybierzesz to wszystko, czym jesteś – ENERGIĘ, PRZESTRZEŃ I ŚWIADOMOŚĆ!

W najbliższy piątek zapraszam do Warszawy, na 3-godzinną klasę dla wszystkich, którzy chcą na nowo zacząć porozumiewać się z tym Wszechświatem Energią – językiem, który zna wszystkie inne!

Z nowości na tej klasie? PAMIĘĆ vs RECALL, czyli przywołanie! Jak by to było, gdyby już nigdy nie trzeba było podczas nauki mieścić wszystkiego w głowie? A zamiast tego, wieszać wszystko w swojej przestrzeni i przywoływać wtedy, kiedy chcemy?
A może właśnie w tej naszej niezwykłej przestrzeni jest już zawieszona każda informacja, każda potrzebna nam wibracja, każdy język? Może wystarczy po prostu zawołać?

Hop, hooop! Jest tam kto? 😉

ENERGY – YOUR FIRST LANGUAGE – klasa nie tylko dla fanów języka 🙂
Warszawa, 12 grudnia 17.30-20.30
Golden Floor, Al. Jerozolimskie 123
Uczestnictwo: 120zł

energy your first language kopia

A miłośników języka angielskiego zapraszam do dołączenia do cyklu naszych telekonferencji, pt. 2000 Power Words, gdzie korzystamy ze wszystkich możliwych dostępnych narzędzi Access i bawimy się energią – językiem, bez którego żaden inny nie chce działać!

Tutaj możesz posłuchać naszego pierwszego organizacyjnego spotkania INTRO CALL (jeśli w nim nie uczestniczyłeś) i jeżeli poczujesz, że to coś dla Ciebie, w najbliższy wtorek o 21.00 dopiero drugie spotkanie z całego cyklu, więc możesz śmiało dołączyć! Nagranie pierwszego spotkania także jest dostępne. Pisz, dzwoń – chętnie odpowiem na każde pytanie.

Co jeszcze jest możliwe?!

 

Dodaj komentarz