Trening mięśnia świadomości – 5 dni BEZ OSĄDU w Górach Świętokrzyskich

5 dni bez osądu kopia

2 stycznia wieczorem zaczynamy wyzwanie, jakie może zmienić życie każdego, kto odważy się je podjąć! 5 DNI BEZ OSĄDZANIA! Począwszy od śniadania, po wieczorną chwilą refleksji w zaciszu swojego pokoju. W Psarach, niedaleko Kielce, znajduje się urocza chata, która tylko z zewnątrz przypomina chatę. W środku, jak widać na załączonym obrazku, komfortowo, przytulnie, elegancko! To ciekawe, bo to ta chata znalazła mnie, a nie ja ją. Ja tylko zadałam pytanie: W jakim miejscu moje ciało i ciała wszystkich, którzy chcą wreszcie przestać osądzać, będą cieszyć się z wygody i luksusu, z możliwością zaczerpnięcia nieograniczonej przestrzeni natury? I pojawiła się!

Jak będzie wyglądać ten wyjazd? Wiemy, że plany idą jedną ścieżką, a bycie ciągłym pytaniem zawsze wykreuje więcej. Więc zaczynając od planów i wiedząc, że zawsze będzie więcej, pozwolę sobie przybliżyć Wam od czego startujemy!

 • codziennie wieczorem 1 klasa tematyczna – czyli mnóstwo pytań, odkreowań i wszelkich dostępnych narzędzi Access, które posłużą do zmiany wszystkiego, o co tylko poprosisz
 • rano porcja ruchu dla ciała – bieganie, gimnastyka, spacer – wszystko, o co poproszą nasze ciała
 • wspólne gotowanie – oczywiście uwzględniając prośby naszych ciał – bez osądu i bez punktu widzenia
 • codziennie 1 godzina tańca – zaczynamy od Salsy
 • w każdej wolnej chwili (byłoby wspaniale przynajmniej dwa razy dziennie) wymiana procesów Access – Bars, oraz wszystkich innych, które już znacie
 • możliwość skorzystania z sesji indywidualnych: Bars, sesje werbalne, Symphony Sessions

Przebywając razem, będziemy uczyć się nowego sposobu funkcjonowania – poprzez pytanie i gotowość bycia obecnym ze wszystkim – z każdą energią, świadomością, z każdą sytuacją. Jak by to było, gdyby taki trening nie skończył się po 5 dniach, a raczej stał się początkiem zupełnie innego życia, w którym wszystko przychodzi z lekkością, radością i glorią!

Uwieńczeniem naszego pobytu w Świetnokrzyskiej Chacie będzie Globalny Dzień Access Bars, na który zapraszamy także wszystkich, którzy nie będą z nami na całym wyjeździe. Możesz dołączyć w dowolnej godzinie pomiędzy 3 rano 6 stycznia, a 3 rano 7 stycznia – to oficjalny czas trwania tego niezwykłego dnia. Na całym świecie, właśnie w tym czasie, ludzie będą wymieniać się sesjami Bars!

global bars day

Jeśli ten dzień może być totalną zmianą dla Ciebie, dla Twojego kraju, dla świata, dla planety, dla świadomości, to czemu nie mielibyśmy świętować całą dobę?!
Jak by to było, gdyby tego dnia, wraz z całym światem, uruchomić jeszcze jedną falę świadomości, która wspólnie z innymi, które popłyną z każdego zakątka Ziemi, może wywołać tsunami zmian!
Będziemy przez cały dzień (i noc) wymieniać się sesjami Bars, łączyć się z całym światem i wspólnie obdarowywać się życzliwością, troską i wszystkim tym, co chcielibyśmy, by zbudowało zupełnie inną rzeczywistość na tej Planecie.

Zapraszam serdecznie,
Wszelkich informacji udzielimy także telefonicznie:

Eliza Sarna
606 494 724

Dorota Pawlik
606 111 794


SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:

Przyjazd: 18.00 piątek 2 stycznia
Wyjazd: po obiedzie w środę, 7 stycznia

Wyżywienie: wspólne gotowanie wszystkich posiłków, lub samodzielnie przygotowywane śniadań plus możliwość skorzystania z 1 ciepłego posiłku w miejscowej kuchni (30zł/obiad).

Uczestnictwo w całym wydarzeniu: 1100zł
Rezerwacja miejsca: wpłata zaliczki w wysokości 500zł
Nr konta:
IDEA BANK 58 1950 0001 2006 0705 8806 0003

UWAGA! Mamy tylko 14 miejsc noclegowych, z których część jest już zarezerwowana!
Jeśli zabraknie miejsc noclegowych, jest możliwość zakwaterowania w pobliskich chatach i uczestniczenia w zajęciach i wymianach sesji.

Uczestnictwo w zajęciach dla zakwaterowanych w innej chacie: 600zł
Uczestnictwo w 1 całym dniu zajęć: 150zł + koszt ewentualnego posiłku
Uczestnictwo tylko w 1 klasie tematycznej: 120zł
Uczestnictwo TYLKO w Globalnym Dniu Bars:
> 60zł, w tym ciepły posiłek i kieliszek wina 🙂

BARDZO WAŻNE!
Jeśli chcesz do nas dołączyć 6 stycznia, weź ze sobą karimatę, koc, leżak, lub łóżko do masażu, oraz podusię.

Poniżej znajdziesz formularz rejestracyjny. Opisz dokładnie, co Cię interesuje, dni i godziny przyjazdu i wszelkie informacje, które uznasz za stosowne.

 

2 myśli nt. „Trening mięśnia świadomości – 5 dni BEZ OSĄDU w Górach Świętokrzyskich

 1. malgorzatakosiba

  świetny pomysł; rewelacja; zdecydowanie rób to częściej       W dniu 2014-12-17 12:09:41 użytkownik Access Life napisał: WordPress.com Eliza Sarna posted: ”     2 stycznia wieczorem zaczynamy wyzwanie, jakie może zmienić życie każdego, kto odważy się je podjąć! 5 DNI BEZ OSĄDZANIA! Począwszy od śniadania, po wieczorną chwilą refleksji w zaciszu swojego pokoju. W Psarach, niedaleko Kielce, „

  Odpowiedz
 2. malgorzatakosiba

  a może by tak co rano rytuały tybetańskie i qigong?     W dniu 2014-12-17 12:09:41 użytkownik Access Life napisał: WordPress.com Eliza Sarna posted: ”     2 stycznia wieczorem zaczynamy wyzwanie, jakie może zmienić życie każdego, kto odważy się je podjąć! 5 DNI BEZ OSĄDZANIA! Począwszy od śniadania, po wieczorną chwilą refleksji w zaciszu swojego pokoju. W Psarach, niedaleko Kielce, „

  Odpowiedz

Dodaj komentarz