Dziwny jest ten świat…

O tak. To już wiem w zasadzie od urodzenia. Najlepiej i dużo wcześniej wiedział o tym mój Tato, który sam uznawany za dziwaka, był w obliczu tego wszystkiego, co dzieje się w tej rzeczywistości, chyba najbardziej normalnym z normalnych. Nie mieścił się co prawda w żadnych ramach i nic dziwnego, że gdzieś w jego przestrzeni zawsze pobrzmiewał Niemen, który też w pewnym momencie powiedział basta i odszedł.

Mojemu Tacie zajęło to 3 miesiące. Musiał być chyba dużo odważniejszy niż wielu innych umierających latami. Kiedyś mocno obwiniałam się za jego śmierć i za to, że bałam się patrzeć na jego cierpienie. Wydawało mi się, że śmierć jest jak wirus i ja też będą musiała umrzeć na raka. Interesujące… Może dlatego, że w tamtym czasie nie chciało mi się żyć tak samo jak jemu. To ciekawe, że nie zdajemy sobie sprawy z tego, że śmierć tak naprawdę jest wyborem. Nie ma przypadkowych śmierci. Wielu z nas nie raz poprosiło wszechświat o szybkie wyjście z gry. Wielu z nas ma także zaplanowaną datę. Szkoda, że nie wszyscy o tym wiedzą…

Jak się tego dowiedzieć? Trzeba po prostu zapytać. To, co jest Twoją prawdą, sprawi, że poczujesz lekkość. Kłamstwo jest zawsze odczuwane jako ciężar. Więc, prawda, czy zaplanowałeś już swoje odejście z tego świata? Czy chciałbyś wszystkie te decyzje odwołać, uchylić, unieważnić, wycofać, wyrzec, zniszczyć i odkreować?

Treść oświadczenia odkreowującego jest tutaj, więc jeśli poczułeś lekkość, po zadaniu tego szalonego pytania, zawsze możesz wybrać dzisiaj coś innego.

Wybór życia! Coś nowego!

Niestety, nikogo nie da się do tego ani zmusić, ani nakłonić. Jest jednak zupełnie inne wyjście. Można samemu żyć TAK BARDZO, TAK INTENSYWNIE i TAK RADOŚNIE, że każdy kto znajdzie się w obecności takiej energii, przynajmniej dowie się, że jest inna możliwość. Czy ją wybierze, to już inna historia.

Wybór życia, to nic innego jak wybór siebie – inności, która jest największym darem dla tego świata. Gdyby dzisiaj wszyscy wybrali to, co wiedzą, że jest możliwe, świat musiałby się zmienić.

Co Ty wiesz, a udajesz, że nie wiesz i wypierasz, że wiesz?
O jakim świecie marzysz od zawsze?
Od kogo kupiłeś, że ten niezwykły, wspaniały świat możliwości, to tylko fantazja?

Dodaj komentarz