Opis klas Access Consciousness

Witaj!

Jeżeli jesteś zainteresowany uczestnictwem w seminariach, warsztatach lub klasach Access, wczytaj się i zasmakuj tego, co jest dostępne. Poniżej znajdziesz opisy głównych klas Access Consciousness.

Access Bars®

Czy pamiętasz w swoim życiu ostatni moment, kiedy byłeś totalnie zrelaksowany, pielęgnowany i otoczony opieką? Czy to już zbyt dawno, by pamiętać otrzymywanie uzdrawiania i życzliwości bez żadnego osądu dla swojego ciała i istnienia?
Pierwszą klasą Access jest Access Bars®.

Czy wiedziałeś, że na głowie znajdują się 32 punkty, których delikatny dotyk powoduje uwolnienie wszystkiego, co nie pozwala ci otrzymywać? Punkty te zawierają wszystkie myśli, idee, przekonania, emocje i rozważania, które przechowujesz tam przez wcielenia. To okazja, by wszystkie je wreszcie odpuścić! Podczas każdej sesji Bars, uwalnia się od 5 do 10 tysięcy lat ograniczeń w danym aspekcie życia, który koresponduje z określonym punktem Bars, który jest właśnie dotykany. Jest to wyjątkowo odżywczy i relaksujący proces, odmieniający ograniczenia we wszystkich sferach życia, które jesteś gotowy zmienić! Jak wiele swojego życia spędziłeś raczej na robieniu niż otrzymywaniu? Czy zauważyłeś, że twoje życie nie jest jeszcze tym, czym chciałbyś, żeby było?
Mógłbyś mieć wszystko, czego pragniesz (i jeszcze więcej!), jeśli jesteś gotowy otrzymywać dużo więcej i być może, robić trochę mniej! Otrzymywanie i nauczenie się Access Bars® pozwoli, by ukazało się dla ciebie nie tylko to, ale dużo, dużo więcej!

Access Bars® pomogły już tysiącom ludzi zmienić wiele aspektów ich życia, takich jak: sen, zdrowie oraz waga ciała, seks i związki, niepokój, stres i wiele więcej! W najgorszym przypadku poczujesz się jak po najlepszym masażu w twoim życiu. W najlepszym, zmieni się ono w coś dużo wspanialszego, z totalną lekkością. Klasa Access Bars® jest wymogiem, by wziąć udział w wielu innych klasach głównych Access Consciousness®, gdyż pozwala twojemu ciału przejść i otrzymać zmiany, które wybierasz, z lekkością.


The Foundation Podstawy Access Conciousness®

Ta klasa zmienia podstawę ograniczeń, które do tej pory stanowiły podstawę twojego życia, jakby żaden inny wybór nie istniał! Prowadzą ją facilitatorzy Access na całym świecie i jest ona intensywnym 4-dniowym odkrywaniem tego, co jeszcze jest możliwe. (Kiedyś klasa ta nosiła nazwę Poziom Podstawowy i Poziom 1.) Podstawy Access to klasa kreująca podstawy świadomości, jakiej dotychczas nie używałeś w swoim życiu, dając ci umiejętność wybierania zupełnie innych rzeczy, niż te, które wybierałeś w życiu do tej pory.

Poprzez spojrzenie na życiowe sprawy z zupełnie innej perspektywy, zmiana czegokolwiek staje się łatwa. Ponieważ, by cokolwiek w ogóle mogło cię ograniczać, musisz funkcjonować tam poprzez jakąś formę nieświadomości lub anty-świadomości. Co więc chciałbyś wybrać zamiast tego? Podczas klasy Podstawy Access zaczniesz widzieć ograniczające cię punkty widzenia oraz to, co możesz zmienić, by móc funkcjonować poprzez pytanie, wybór, możliwości i wsparcie. Gdybyś mógł wybrać cokolwiek, co by to było? Jak by to było, gdybyś mógł żyć życiem, nie będąc już nigdy więcej efektem tej rzeczywistości?

Ta klasa da ci setki narzędzi, włączając w to kilka procesów na ciało, co pozwoli ci zmieniać w twoim życiu cokolwiek, co nie działa tak, jakbyś tego chciał. Największym potencjałem jest umiejętność zmiany i transformacji wszystkiego i czegokolwiek.

Wymagania: Access Bars®


Klasa Wybór Możliwości

3-dniowa klasa Wybór Możliwości (wcześniejszy Poziom 2&3) to dobry początek, by zacząć widzieć, co naprawdę jest dla ciebie możliwe dzięki inności, którą jesteś, oraz wiedzieć, jak nią być z jeszcze większą łatwością. Klasa ta prowadzona jest wyłącznie przez założyciela Access Consciousness Gary’ego Douglasa lub dr. Daina Heer.

Podczas tych trzech dni otrzymasz dostęp do przestrzeni, gdzie zaczniesz rozpoznawać swoje umiejętności jako nieograniczonego istnienia. Kiedy zaczynasz dostrzegać, jak jesteś wyjątkowy, zaczynasz być świadomy wyborów, jakich dokonujesz, wyborów, jakich chciałbyś dokonywać, oraz tego, co chciałbyś z lekkością generować jako swoje życie … finansowo, w związkach, w twojej pracy i poza nią. Kiedy przestajesz kreować w oparciu o swoją przeszłość, możesz zacząć generować przyszłość, która jest nieograniczona. Jak by to było, gdyby dostrzeganie możliwości zastąpiło osąd wszędzie tam, gdzie robisz coś dobrze lub źle?

Co jeszcze chciałbyś dodać do swojego życia? I jakim katalizatorem zmiany w świecie mógłbyś być, gdybyś uwolnił prawdziwego siebie? A jeżeli to ty jesteś możliwością, której szukałeś?


3-dniowa Klasa o Ciele Access Consciousness®

A jeżeli twoje ciało jest jak kompas i przewodnik, prowadzący do sekretów, tajemnic i magii życia? 3-dniowa Klasa o Ciele Access Consciousness® wykreowana została przez Gary’ego Douglasa i dr. Daina Heer. Prowadzą ją Certyfikowani Facilitatorzy 3-dniowej Klasy o Ciele. Podczas tych 3 dni otrzymasz i podarujesz wiele manualnych procesów na ciało, które uwalniają napięcia, opór, i nie-łatwości z twojego ciała, poprzez dynamiczną zmianę energii. W podręczniku do tej klasy znajduje się ponad 40 procesów manualnych, jak również wiele procesów werbalnych, które pozwalają poradzić sobie z większością problemów, jakie pojawiają się dziś w ciałach.

Ludzie, którzy odbyli 3-dniową Klasę o Ciele, informują o dynamicznych zmianach w rozmiarze/kształcie ciała, o ogólnym uwolnieniu od chronicznych i ostrych bóli, o tym, że łatwość pojawia się także w ich związkach i w kwestiach pieniędzy. 3-dniowa Klasa o Ciele zaprojektowana jest po to, byś mógł otworzyć dialog i wykreować komunię ze swoim ciałem, co pozwoli ci wreszcie zacząć się nim cieszyć, zamiast wciąż z nim walczyć i je wykorzystywać. Kiedy zaczniesz zmieniać sposób, w jaki budujesz relację ze swoim ciałem, zaczniesz zmieniać swoje relacje ze wszystkim innym w twoim życiu.

Czy masz talent lub zdolność pracy z ciałami, której jeszcze nie uwolniłeś? Co ty o tym wiesz? A może już pracujesz z ciałami – jako masażysta, terapeuta, lekarz medycyny, pielęgniarz – szukając sposobu, by wspomóc uzdrawianie, które oferujesz swoim pacjentom? Dołącz do tej zabawy i zacznij odkrywać, jak komunikować się i odnosić się do ciał, włącznie z twoim własnym, na tak wiele zupełnie nowych sposobów.

Wymagania: Access Bars®, Podstawy Access


Zaawansowana Klasa o Ciele z Garym Douglasem

Ta 3-dniowa klasa oferuje unikatowy zestaw nowych procesów na ciało, które wykreowane zostały po to, by dać twojemu ciału możliwość wyjścia poza ograniczenia tej rzeczywistości. Jak by to było, gdybyś potrafił uwolnić ograniczenia, które zablokowałeś w swoim ciele, co obecnie kreuje zmianę w sposobie jego funkcjonowania, by działało ono jeszcze bardziej efektywnie i nie potrzebowało tego, co ludzie zdefiniowali tu, jako to, co najlepsze w tej rzeczywistości?

A co, jeśli pożywienie, suplementy i ćwiczenia mają niewiele wspólnego z tym, jak naprawdę funkcjonuje twoje ciało? Jak by to było, gdybyś mógł mieć lekkość, radość i komunię ze swoim ciałem ponad wszystkim, co zostało w tym momencie uznane za możliwe? Czy zechciałbyś odkrywać te możliwości?

Wymagania: Wybór Możliwości oraz 2 x 3-dniowa Klasa o Ciele Access Consciousness®


7-dniowe Wydarzenia

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, co jest ponad ograniczeniami tej rzeczywistości? Czy uwielbiasz przygody i wciąż poszukujesz wspanialszych możliwości? Czy jesteś gotów zadawać pytania, jakich nigdy nie wziąłeś nawet pod uwagę? I czy jesteś gotowy otrzymać zmianę, która będzie większa, niż jesteś to sobie w stanie wyobrazić? Jeśli tak, 7-dniowe Wydarzenie mogłoby być klasą dla ciebie!

To klasy bez formy i struktury, na których można zjawić się tylko na zaproszenie. Odbywają się one trzy razy w roku, w przepięknych miejscach całego świata i prowadzone są przez założyciela Access Consciousness® Gary’ego Douglasa. Aby otrzymać zaproszenie, należy w ciągu 12 miesięcy poprzedzających 7-dniowe Wydarzenie osobiście wziąć udział co najmniej w klasie Wybór Możliwości. Podczas tych klas nie obowiązują żadne zasady, żadna forma ani struktura. Gary omawia i kreuje procesy związane z każdym tematem, o jaki  zapytasz. Nie ma pytań, które będą odrzucone i nie ma tematu, który jest zabroniony; wszystko jest włączone.

To taka klasa, podczas której odkrywasz siebie i nieograniczone możliwości swojej ekspansji, robiąc to zgłębiając szczegóły i z brutalną szczerością. Takiej klasy czy też takiego wydarzenia nie znajdziesz nigdzie na świecie. To unikatowe i odmieniające życie doświadczenie. Dla tych odważnych i gotowych, możliwa staje się fenomenalna zmiana w dowolnej sferze życia.

Nie wybieraj 7-dniowego wydarzenia, jeśli oczekujesz, że po jego zakończeniu będziesz taki sam, jaki byłeś zaczynając. Czy to już czas, żeby narobić trochę zamieszania? Czas trwania: 7 dni

Wymagania: Access Bars®, Podstawy Access oraz Wybór Możliwości


Klasy z dr. Dainem Heer

Zasmakuj Istnienia – Taste of Being

Podczas tych wieczornych klas, zasmakujesz możliwości drzemiących w każdej z klas stworzonych przez dr. Daina Heer, przedstawionych poniżej. Zdobędziesz także dostęp do prawdziwych, pragmatycznych i dynamicznych narzędzi, oraz do energetycznej świadomości, by móc kreować życie, jakie naprawdę chciałbyś mieć i świat, w jakim naprawdę chciałbyś żyć!

Oprócz narzędzi Access Consciousness, Dain używa także elementów swojego unikalnego procesu energetycznej transformacji, zwanego Energetyczną Syntezą Istnienia [The Energetic Synthesis of Being (ESB)]. Pracując na jednej osobie, zaprasza wszystkich znajdujących się na sali do zmiany, która naprawdę jest możliwa. A jeżeli TY jesteś dużo wspanialszy, niż kiedykolwiek sam chciałeś to uznać? A jeżeli my razem, mamy zdolność BYCIA tym, co kreuje przyszłość, która wiemy, że jest możliwa? Dr Dain Heer zaprasza cię, byś naprawdę zasmakował, czym jest prawdziwie bycie sobą.

www.drdainheer.com/tasteofbeing


Będąc Sobą, Zmieniając Świat – 3.5-dniowe Wydarzenie

Jak by to było, gdybyś kreował większe życie i rzeczywistość, w której warto się pobawić? Czy zawsze prosisz o więcej i poszukujesz tego “czegoś”, co wszyscy wiemy, że jest możliwe? A jeżeli to “coś”, to TY? Jeśli ty, będąc sobą, jesteś wszystkim, czego potrzeba, by zmienić wszystko—twoje życie, każdego wokół ciebie oraz świat?

To 3.5-dniowe wydarzenie zaprojektowane jest tak, by wyłączyć autopilota, który steruje twoim życiem i doprowadzić cię do tego, byś zaczął ŻYĆ W PEŁNI, będąc w totalnej obecności jako nieograniczone istnienie, którym jesteś. To otworzy cię na poszerzoną świadomość życia bez osądu i zainspiruje do tego, byś wiedział to, co ty wiesz.

Z narzędziami Access Consciousness, perspektywami i procesami werbalnymi oferowanymi dzisiaj, możesz zacząć zmieniać każdą sferę twojego życia, która nie działa tak, jakbyś chciał – na przykład związki, pieniądze i ciało – oraz zacząć kreować przyszłość, jakiej naprawdę pragniesz. Doświadczysz także wyjątkowego procesu transformacji dr. Daina Heer, zwanego Energetyczną Syntezą Istnienia i otrzymasz doświadczenie bycia sobą, którego nie da się opisać ani znaleźć gdziekolwiek indziej, a które zostanie z tobą przez resztę twojego życia, jeśli tylko na to pozwolisz!

Ta klasa nie ma żadnych wymagań i każde z tych wydarzeń jest kreowane w wyjątkowy sposób przez ludzi, którzy wybrali, by się na nim znaleźć. Wyruszymy więc razem w podróż kreacji… ku przestrzeni, która nie istniała do tej pory. A jeśli ty, prawdziwie będąc sobą, jesteś darem i zmianą, jakiej wymaga ten świat?

www.beingyouclass.com


Energetyczna Synteza Istnienia – 3-dniowa intensywna klasa

Ta intensywna klasa zabierze cię jeszcze głębiej w nadzwyczajną podróż odkrywania Energetycznej Syntezy Istnienia dr. Daina Heer. ESB (The Energetic Synthesis of Being) jest unikalnym sposobem transformowania ograniczeń na możliwości i uzdrowienie, dla ciebie, dla świata, dla planety.

Podczas tych 3 intensywnych dni, Dain pracuje równocześnie z istnieniami i ciałami, by wykreować przestrzeń, która pozwala na zmianę, o ukazanie się której proszą wszyscy. Pracując z jedną osobą, każdy zaproszony jest do zmiany. Ty i twoje ciało zostaniecie wprowadzeni na poziom bycia i energetycznej świadomości, która wykracza ponad wszystko, czego doświadczyliście do tej pory.

Zaczną zmieniać się molekuły twojego ciała — i staniesz się świadomy bycia katalizatorem, którym jesteś, zapraszającym świat do innych możliwości. Rezultatem jest powstanie akustycznej fali jedności, która zagarnia teraźniejszość i przyszłość. Jak by to było, gdybyś już nigdy nie musiał separować się od nikogo i od niczego… włączając w to ciebie?
A jeżeli mógłbyś mieć to wszystko … i całego siebie, zaczynając od teraz? Co potrafiłbyś wykreować jako swoje życie i na świecie? To zaproszenie dla ciebie, byś stał się akustyczną falą zmiany, którą zawsze postrzegałeś, jako możliwą, a którą teraz możesz… BYĆ.

Wymagania: Podstawy Access

www.drdainheer.com/esb


Symfonia Możliwości – Szkolenie zaawansowane

A jeśli to ty jesteś kompozytorem swojej rzeczywistości? Czy to jest czas, by stać się tym, czym zawsze miałeś BYĆ? Wymaganiami dla Symfonii Możliowości (SOP) są klasy główne Access Consciousness: Bars, Podstawy Access, Wybór Możliwości oraz ESB.

Ta klasa naprawdę jest szczytem kreatywnej kreacji Access Consciousness. Podczas tego 4-dniowego zaawansowanego treningu, staniesz się tak głęboko świadomy energii i nauczysz się jak naprawdę z nich korzystać, by kreować swoje życie, istnienie i zupełnie inną rzeczywistość!

Czy jesteś świadomy tego, że twoje energetyczne umiejętności są unikalne? Czy wiesz, że sposób, w jaki rezonujesz ze światem, jest fantastyczny, fenomenalny i jest absolutnym darem? Czy jesteś gotowy, by twoja wyjątkowość była wkładem dla wszystkich wokół ciebie?
A jeżeli MY, wibrując akustycznie jako my, kreujemy energetyczną symfonię możliwości, która odmienia tę planetę?

W części tego szkolenia, Dain używa procesu ESB, by pokazać ci i zaprosić do energetycznej przestrzeni, gdzie mogą dziać się cuda —z totalną lekkością. Podczas innych części tej klasy, będziesz eksplorował tę energię samodzielnie, pracując energetycznie na ludziach uczestniczących w klasie lub podczas otrzymywania energetycznych zabiegów od innych. Symultaniczność dawania i otrzymywania, która tam się otwiera, przechodzi ekspansję i sięga wszechświatów możliwości i … jedności.

Czy teraz jest czas, by fizycznie wcielić zupełnie inną rzeczywistość? Czy teraz jest czas, by wkroczyć w świadomość tego, co naprawdę jest możliwe? Czy teraz jest czas, by zmienić świat poprzez sam twój dotyk? Tak?
Więc być może jest to klasa, jakiej szukałeś od bardzo długiego czasu.

www.drdainheer.com/sop


Seria Globalnych Telecalli
Podróżujące ESC z dr. Dainem Heer

Czy cały czas patrzysz na to, jak poszerzyć wszystko, czym jesteś i wszystko, co robisz? Czy chciałbyś, by z jeszcze większą lekkością wcielać zmiany zachodzące na planecie i w samej świadomości? Jesteś zaproszony, by wyruszyć w podróż po świecie z dr. Dainem Heer & Access Consciousness, w zupełnie inny sposób … w taki, gdzie to TY sięgasz po energię, przestrzeń i świadomość różnych miejsc, przestrzeni i energii na całym świecie, będąc dla nich wkładem i bawiąc się z nimi.

Są konkretne rzeczy, które mogą zostać odblokowane i osiągalne inaczej w różnych częściach świata. I każda klasa Access Consciousness ma swoją unikalną transformującą energię, która ułatwia zmianę w chwili obecnej, w obliczu tego, co dzieje się w danym momencie na świecie. Podróżujące ESC to nowa forma globalnego telecalla Energetycznej Syntezy Komunii [Energetic Synthesis of Communion], który pozwoli ci użyć tego wszystkiego w sposób, jaki będzie pracował dla ciebie, dla twojego ciała i dla przyszłości, którą wiesz, że masz tutaj kreować… Czy jesteś gotów na zupełnie nowy sposób podróżowania? Na zupełnie nowy sposób bycia w świecie i ze światem?

Aby dołączyć do kolejnej serii, odwiedź ten adres: www.drdainheer. com/travelingesc/


WIĘCEJ NA:

WWW.ACCESSCONSCIOUSNESS.COM

POL.ACCESSCONSCIOUSNESS.EU

 

 

Dodaj komentarz