ALICJA W KRAINIE IMPLANTÓW – 6-częściowa Teleklasa

alicja nagrania

Czy masz czasami takie wrażenie, że życie przypomina ten sam, odgrywany w kółko film, gdzie słowa, zdarzenia, odczucia, emocje, myśli powtarzają się w podobnych, lub lekko odmienionych, konfiguracjach i w pewnych momentach dochodzimy do perfekcji w przywidywaniu nadciągających scenariuszy?

Tak wygląda życie w tej rzeczywistości. Tutaj większość uczestników tej ‚produkcji’ zwanej życiem, naprawdę odgrywa swoje role w oparciu o ten sam materiał, który jak stara zdarta płyta wciąż się powtarza, by doprowadzać wszystkich jeśli nie do szału, to przynajmniej do lekkiego poirytowania.

I kiedy wydaje nam się, że sukces jest tuż tuż, odpala się jakiś nieznany system, który przekierowuje nas na stary tor – nadziei i nigdy nie zrealizowanych marzeń, zwątpienia, lęku o jutro i frustracji.

Tak nie musi wyglądać nasze życie!

I nawet jeśli czujemy się tak dziwni i niepojęci, jak Alicja w Krainie Czarów, może to czas, by życie naprawdę przypominało plac zabaw małego czarodzieja. Kiedy tak nie jest, coś się nam nie zgadza!

Gdzieś głęboko wiemy, że nasza rzeczywistość nie musi być polem walki z ograniczeniami. Wiemy, że mamy dostęp do magii kreacji tego, czego tylko zapragniemy! Tylko czasem coś wytrąca nam z dłoni magiczną różdżkę i życiem zaczynają rządzić… destraktywne implanty.

Wtedy potencjał chowa się i udajemy, że znów jesteśmy żałośni, mali i słabi. I robi się ciężko… Na szczęście. To, co jest ciężarem, to kłamstwo. Ograniczenia nie są prawdziwe, a my mamy dziś narzędzia do ich rozpraszania.

Zapraszam na 6-częściową klasę/teleklasę o destraktywnych implantach – tych widocznych i tych ukrytych. Więcej świadomości w tym temacie, to więcej przestrzeni, radości, więcej siebie, więcej pieniędzy, więcej zupełnie innych relacji!

Koszt: 600 PLN


powrót do listy innych nagrań TUTAJ

więcej o klasach, datach i cenach w kalendarzu TUTAJ
(najlepsza widoczność, gdy klikniesz ‚plan dnia’)