Bars i procesy Access na ciało

Możesz ustawić polskie napisy!

Ponieważ Bars jest narzędziem, które nie pochodzi z tej rzeczywistości. Może dlatego działa tak szybko i tak skutecznie. To niezwykły, delikatny i odżywczy zabieg dla ciała, polegający na dotyku 32 punktów na głowie. Podczas 1 sesji Bars uwalniają się gigantyczne ilość zablokowanej energii w naszym ciele i całej rzeczywistości. Rozpraszają się betonowe bloki, ściany i mury naszych ograniczeń, w postaci decyzji, rozważań, konkluzji, osądów, punktów widzenia – takie okropnie restrykcyjne oprogramowanie naszego życia – życia z autopilota.
Jeśli chcesz żyć inaczej – budzić się rano i cieszyć każdym oddechem, ruchem, każdą sekundą, możesz mieć w rękach narzędzie, które pozwoli Ci już nigdy więcej nie być niewolnikiem ograniczeń tego świata.
To Ty jest początkiem swojego życia – kreatorem, który gdzieś po drodze uwierzył, że nim nie jest.
Jesteś! I jesteś tu po to, by kreować zupełnie inny świat. Zawsze to wiedziałeś, a dzisiaj masz wszystkie narzędzia potrzebne do tego, by było to proste!

Access Consciousness proponuje także ponad 60 procesów manualnych na ciało, które potrafią wspierać zmianę w niemal wszystkich istniejących nas Planecie Ziemia dolegliwościach.
Więcej informacji oraz rezerwacja terminu sesji pod numerem: 606 494 724

SESJA z procesami manualnymi na ciało trwa 1.5 godziny.
Koszt sesji: 250PLN