Eliza


Dziękuję!

Wszystkim, którzy stanęli na mojej drodze – drodze do miejsca, w którym jestem.

Uczestnikom klas – tych, których już spotkałam i tym, których dopiero spotkam. To Wasza determinacja zmiany wciąż zaprasza mnie do wybierania więcej.

Wspaniałym przyjaciołom za wsparcie, wrogom za nieustanną motywację.

Dziękuję Jackowi – mojemu niezwykłemu Synowi, najlepszemu przyjacielowi i towarzyszowi podróży. Od dnia narodzin inspirujesz mnie do wybierania wolności i inności siebie, którą jestem.

Serdeczne dzięki dla mojego pierwszego syna Łukasza, który z cierpliwością czekał aż ożyję. Jestem tu, i marzę by porwać Cię w świat magii i cudów jeszcze bardziej.

Samuelowi, najmłodszemu Synowi, za odwagę pojawienia się w moim życiu w najciemniejszej jego chwili i wsparcie mnie swoją niepohamowaną radością.

Michałowi, Synowi z innego świata, który bez słów otwiera przede mną świat, którego nie rozumiem jeszcze do końca, choć wciąż pragnę poznawać i uczę się otrzymywać.

Idę dalej. Proszę o więcej. I wiem, że nie zabraknie dla nikogo.

Eliza


O czym dziś chciałabym powiedzieć wszystkim?

O tym, że nie jesteśmy skazani na ten świat.

Że możemy wybierać każdego dnia, jaki obraz życia chcemy namalować, dobierając kolory, kształty i plener, w którym będziemy malować.

O tym, że świat czeka na takich, jak my, bo Picasso i Van Gogh już nie żyją…

Chciałabym powiedzieć ludziom, że mają w kieszeniach magiczne różdżki, i że dziś nie palą już na stosach za bycie magią.

O tym, że z samolotu widać inaczej i ponad chmurami umysł nie ma nad nami władzy.

O tym, że kobiety zmieniają świat, a mężczyźni są piękni, silni i potrafią wspierać nas na naszych wojowniczych ścieżkach całym swoim istnieniem i niezwykle pięknym ciałem.

Chciałabym powiedzieć słowami i bez słów o tym, że Wszechświat rozmawia z nami cały czas, i że doskonale znamy ten język, tylko nikt nie uczy go już w żadnej szkole.

O czym jeszcze?
Że szczęście lub nieszczęście to tylko wybór.
Że można oddychać pieniędzmi.
Że właśnie tu – na tej niezwykłej planecie – jest dzisiaj taka możliwość, by zacząć wybierać inne życie.

Życie, które jest warte życia.