FREE!

Czasami bywa tak, że poszukujemy zmiany, jak powietrza. Szczególnie, gdy życie zdaje się kompletnie tracić sens. I wtedy – choć wydaje nam się, że zrobilibyśmy wszystko – stajemy się jeszcze bardziej nieufni i ostrożni. Dlaczego? Żeby nikt znów nas nie zranił, żeby znów nikt nas nie skrzywdził, nie odrzucił…

Rozumiem doskonale! Gdy pewnego pięknego dnia, znajoma zaprosiła mnie na Klasę Bars, choć całe ciało poczuło lekkość i ekscytację, umysł zapalił czerwoną lampkę. W głowie kołatały się myśli, że to kolejna technika lub metoda, na którą naciąga mnie jakiś kolejny guru, który chce ode mnie wyłącznie totalnego posłuszeństwa i oczywiście pieniędzy. Tego miałam już serdecznie dość. Lata spędzone na duchowym podwórku, oczyszczając karmę i wyganiając złe duchy, z nadzieją, że wreszcie po tylu latach coś się zmieni, stanowiły skuteczną zaporę przed popełnieniem tzw. kolejnego błędu. Na szczęście, pewnego dnia, rozważając, czy pojechać na ten cholerny warsztat, trafiłam na kanale YouTube na krótki filmik jakiegoś szaleńca, który opowiadał historię do złudzenia przypominającą mój życiowy dramat. Ciekawe było to, że z każdym jego słowem, robiło mi się jakoś lżej i pogłębiał się mój oddech. Potem zapisałam się na cykl newsletterów z takimi właśnie krótkimi filmikami. I przyznam się szczerze, że czekałam na nie z taką niecierpliwością, że zaglądając do skrzynki odbiorczej, chciało mi się podskakiwać z radości. I to było coś nowego w moim życiu. Postanowiłam więc, że muszę poznać tego gościa i tak, po kilku tygodniach trafiłam do Sztokholmu na jedną z klas głównych Access Consciousness, którą prowadził dr Dain Heer. Jak to się stało, że udało mi się wyjechać za granicę, wygenerować tyle pieniędzy, by tam dojechać, przetrwać, dobrze się bawić i wrócić do Polski jako zupełnie ktoś inny? Nie wiem. Ale wiem, że cuda się zdarzają… codziennie.

Może więc wszystko to, co znajdziesz tutaj, na tej stronie, zanim wybierzesz coś więcej, co fizycznie będzie miało swoją cenę, będzie dla Ciebie taką przestrzenią do zasmakowania czegoś zupełnie nowego. Tak, jak dla mnie, nowością były cotygodniowe spotkania na YouTube, gdzie dowiadywałam się, że istnieje zupełnie inny świat – świat, gdzie wszystko jest możliwe, gdzie nie ma konieczności cierpienia, bólu, traumy i dramatu, gdzie ludzie obdarzają się wzajemną życzliwością, gdzie pieniądze przychodzą z łatwością i lekkością, gdzie Wszechświat da Ci wszystko to, o co tylko poprosisz!

Dziękuję za te wszystkie narzędzia do zmiany – filmy, nagrania, bloki, telecalle, sesje, którymi obdarowali mnie Ci niesamowici ludzie, którzy pojawili się na mojej drodze! Dzisiaj, kiedy mój świat jest zupełnie inny, gdy wszystko jest dużo łatwiejsze i każdy poranek witam z ciekawością i radością, pragnę zaprosić Ciebie do zaryzykowania zmiany Twoich punktów widzenia! Zupełnie ZA DARMO!

To Twój punkt widzenia kreuje Twoją rzeczywistość, a nie rzeczywistość punkt widzenia! Zmiana jest więc tylko i wyłącznie TWOIM WYBOREM!


  • FILMY na YouTube
  • Spotkania Otwarte – Archiwum Audio
  • Darmowe TELECALLE
  • Fragmenty klas AUDIO
  • Fragmenty klas VIDEO
  • Access Life na Facebook

 

Dodaj komentarz