INTRO NIGHTS – Wieczory ze Świadomością

NAJBLIŻSZE DARMOWE SPOTKANIA OTWARTE Z ACCESS CONSCIOUSNESS:

…  daty i miejsca wkrótce …

Jakiego życia naprawdę pragniesz?

Tam, gdzie pojawia się świadomość, życie nabiera lekkości, radości i prawdziwego smaku. Nawet, jeśli ukazują się nam rzeczy, których nie chcieliśmy widzieć, które ukryliśmy sami przed sobą, z nadzieją, że ktoś inny rozwiąże nasze problemy i otworzy jakieś inne drzwi.

Ale to przecież jest nasze życie! Nikt nie przeżyje go za nas. To my jesteśmy centrum zmiany, której pragniemy, i na którą wciąż czekamy.

Czas na zmianę jest TERAZ!


Kiedy Access pojawił się na mojej życiowej ścieżce, zmiany zaczęły pojawiać się w takim tempie, że postanowiłam podzielić się moim odkryciem z całym światem! Nie było to do końca trafione posunięcie, bo jak pewnie sam dobrze wiesz, we Wszechświecie zmieni się tylko to, co chce się zmienić. Moje entuzjastyczne zaproszenia do innej rzeczywistości wywoływały wachlarz reakcji – od rozbawienia, po irytację. Po kilku tygodniach misji zbawiania świata, postanowiłam robić to inaczej i wyruszyłam w Polskę zapraszając marzycieli i poszukiwaczy na Spotkania Otwarte.

Pragnę podzielić się z Tobą wybranymi nagraniami z tych niezwykłych spotkań, za które dziękuję Wam wszystkim, którzy odważyliście się otworzyć drzwi zupełnie nowym możliwościom. Wasze wybory – dziś jestem już tego pewna – bardzo dynamicznie odmieniają oblicze tego świata.

Z ogromną wdzięcznością dla Gary’ego Douglasa, założyciela Access Consciousness, dla dr. Daina Heer – współtwórcy Access, którego klasy pokazały mi, że magia dostępna jest dla wszystkich, którzy mają odwagę po nią sięgnąć, oraz dla całego zespołu Access – szalonych, niemożliwych do zdefiniowania, radosnych obywateli tego Wszechświata! Dziękuję!

Co jeszcze jest możliwe?!

  • Wałbrzych Moc na obcasach! 20 kwietnia 2017

 

  • Spotkanie Otwarte SZCZECIN   18 marca 2017
  • Intro Night Warszawa Hotel MDM 29 stycznia 2016
  • Spotkanie Otwarte Wrocław Hotel Europejski 18 grudnia 2015
  • DRAWSKO POMORSKIE Spotkanie Otwarte Willa Harmonia grudzień 2015
  • WROCŁAW, Spotkanie Otwarte SkyTower 10 listopada 2015
  • ŁÓDŹ, Spotkanie Otwarte Holiday Inn 6 sierpnia 2015
  • KIELCE, Spotkanie Otwarte GRAND HOTEL, 11.06.2015 – NAPRAWDĘ UDANE!!!