Język Przyszłości – LANGUAGE of the FUTURE; 3.5-DAY SEMINAR

Seminarium 3 i pół dnia – 3-6 maja 2018           Uczestnictwo:  2100 PLN
GDZIE?  KADYNY     SREBRNY DZWON               

info DLA UCZESTNIKÓW seminarium LANGUAGE OF THE FUTURE

Gdybyśmy tylko zechcieli wiedzieć – wszyscy, bez wyjątku, bez względu na narodowość, kolor skóry, status społeczny, czy religię –  że wszyscy mówimy jednym językiem! Językiem, który sięga ponad słowa i ich znaczenia, których strzeżemy lub przed którymi tak często się bronimy. Czy potrafisz wyobrazić sobie świat, gdzie moglibyśmy po prostu być – tacy, jacy jesteśmy? Świat wolności wyrażania siebie bez strachu przed niepożądanymi konsekwencjami, krytyką?

„Bądź tym, o czym opowiadasz” – słyszałam wiele razy z ust wielkich nauczycieli, pięknych umysłów, potężnych kreatorów. I wyruszyłam w podróż, czyniąc wszystko, co w mojej mocy, by każdy mój krok był autentyczny i prawdziwy, by pewnego dnia zdać sobie sprawę, że dużo łatwiej jest: „Opowiadać o tym, czym jestem”. O niebo łatwiej używać słów, które są niczym przedłużenie Energii, którą jesteśmy. Słów, które opisują każdy krok na drodze, którą podążamy. Pytanie, dokąd kierujemy własne kroki? Czy droga, którą wybieramy jest ścieżką, na której nieustanne wsparcie Wszechświata daje poczucie dostępu do źródła niewyczerpanej mocy – mocy nie-fizykalnej rzeczywistości, którą jesteśmy tutaj – w naszych fizycznych ciałach? W słowach, które płyną z energią oddechu życia, by kreować świat, który chcemy podarować sobie i wielu, wielu innym?

Pragnę, by każdy poznał moc własnego przekazu, by każdy sięgnął po język Energii, którą jesteśmy – wszyscy bez wyjątku! Ten język to podstawa zupełnie innej przyszłości. Gwarancja, że każde słowo będzie usłyszane, że światy, które widzimy w najbardziej wzniosłych wizjach, będą stworzone, a najdziksze marzenia staną się możliwe do doświadczenia w tym fizycznym ciele.

PROGRAM:

Wprowadzenie do Języka Energii    Wieczór Otwierający

Dzień Pierwszy

Subtelności energetycznej interpretacji; Odkryj swój własny strumień przekazu

Synchronizacja z samym Sobą; Jak rozpoznać własną częstotliwość?

Werbalny vs Nie-werbalny; Język, który mam moc

Dzień Drugi

Język Pieniędzy; Materia oswojona

Współkreacja ponad czasem; Świadomość obfitości Wszechświata

Dzień Trzeci

Słowa, które potrafią uzdrawiać; Jak poruszać energię w ciele?

Mówić Miłością; Powrót do Domu

Komunikacja z tym, co nie-fizyczne; Przewodnik w Tobie

Język Przyszłości; Od Pragnienia do Manifestacji


Życie w zgodzie z własną Energią nie jest trudne. Wymaga jednak pewnego postanowienia:
Jestem. Zakochuję się w Życiu każdego dnia, poszukując Radości bez względu na wszystko.

Kontakt, Info, Wsparcie:     Dorota Pawlik     606 111 794


Zarejestruj się tutaj!