Oświadczenie Odkreowujące

Wiele osób pyta, na czym polega skuteczność narzędzi Access Consciousness. To nie jest łatwe pytanie, bo odpowiedzi nie mają nic wspólnego z logiką. Umysł jest w stanie przyjąć i pojąć tylko to, co już zna, a narzędzia Access są na Ziemi czymś zupełnie nowym. Co jednak cieszy najbardziej, to fakt, że działają natychmiast, transformując wszystko, co nazywamy tutaj ograniczeniem, problemem, zastojem, zablokowaniem. Nie ma znaczenia, czy dotyczy to ciała, związków, pieniędzy, biznesu, czy relacji. Wszystkie te niewidzialne ‚ściany’, które zatrzymują nas na drogach życia, są naszą kreacją. Dlatego, to właśnie my możemy je zniszczyć i odkreować.

Zniszczyć – czyli zdemontować, zburzyć ich formę i strukturę, a potem odkreować – czyli zabrać stamtąd swoją energię życia, która do tej pory utrzymywała je w istnieniu.

To takie proste! Dla wielu ludzi wręcz za proste, bo przywykli do zmiany, jako długiego, mozolnego i bolesnego procesu metamorfozy.

Zmiana nie musi być ani długa, ani bolesna. Zmiana jest wyborem! A oświadczenie odkreowujące, o którym film możesz obejrzeć poniżej, jest tym narzędziem Access Consciousness, które sprawia, że zmiana zachodzi natychmiast!

Miłego oglądania! Umysł możesz wyłączyć już teraz. I tak tego nie wytrzyma 😉

3 myśli nt. „Oświadczenie Odkreowujące

 1. Pingback: Dziwny jest ten świat… | Access Life

  1. Eliza Sarna

   Dziękuję za świetne pytanie! Zanim uznamy, że jakiekolwiek narzędzie, którego używamy nie działa, polecam zadanie pytania, np.: Czy dokonałem tutaj zmiany? Lekko? To prawda. Ciężko? To kłamstwo. I nawet jeśli jest ciężko, nie radzę się zatrzymywać, gdyż stwierdzenie: „To nie działa” jest konkluzją, czyli naładowanym na minus punktem widzenia, który od tej chwili zaczyna kreować naszą rzeczywistość.
   Często nie zdajemy sobie sprawy, jak ogromną mamy moc! Każdy, naprawdę każdy punkt widzenia, staje się zasianym ziarnem, z którego wyrasta albo drzewo ograniczeń, albo drzewo możliwości, z którego owoce mogą zrywać wszyscy wokół.
   W takiej sytuacji, gdy wydaje się, że coś nie działa, należy zrobić COŚ INNEGO niż zwykle. Zadanie pytania jest najprostszym wyjściem. Polecam: Jaką Energią, Przestrzenią i Świadomością mogę się teraz stać ja i moje ciało, żeby pojawiła się możliwość zmiany?!

   Odpowiedz
 2. gayatri

  Witam,
  chcialabym zapytac dlaczego na jednych osobach technika tego oswiadczenia odkreowujacego (rowniez dotyczy to pytan kwantowych) dziala, a na innych nie ?
  Stosowala te technike ok trzech tygodni (pytania kwantowe rowniez) i nie zauwazylam zadnych rezultatow tej pracy. Od czego jest uzaleznione powodzenie tej metody?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz