Poziomy

Czy tak naprawdę da się określić poziom zaawansowania językowego? Od jakiej chwili przestajemy być beginner, a zaczynamy być lower-intermediate, itd.? Poziomy są tylko po to, by potwierdzić, że dokonał się progres. Tak naprawdę nie istnieją, podobnie jak czas. Potrzebuje ich tylko nasz umysł.

Są ludzie, których świadomość językowa jest ogromna, choć w danym momencie nie mówią płynnie i wolą raczej milczeć. Czasem wystarczy jeden moment i otwierają się. Czy w takim przypadku możliwe jest określenie ich poziomu? I czy nie byłoby to po prostu niepotrzebnym ograniczeniem?

A jeśli tak naprawdę mówiliśmy już po angielsku wiele razy? Jeśli nasze ciało wciąż pamięta ten język? Jak by to było, gdyby wystarczyło po prostu sobie przypomnieć?

Co więc z tymi poziomami? 

Kursy i warsztaty Access Your English nie powstają w oparciu o poziomy zaawansowania. Masz do wyboru 3 rodzaje zajęć:

TOTAL STARTERTOTAL STARTER
Wybierz zajęcia oznaczone TOTAL STARTER, jeśli jest to Twój pierwszy kontakt z językiem angielskim. Totalnym Starterem możesz być tylko przez chwilę

RESTARTRESTART
Zajęcia RESTART wybierają ci, którzy początki mają już za sobą, ale wciąż nie czują się z tym językiem tak komfortowo, jakby chcieli. Jeśli jesteś gotów, by odstawić na bok wszystko, co już wiesz o języku – o tym jak on działa i co trzeba zrobić, żeby posługiwać się nim lekko i pewnie, to są zajęcia dla Ciebie. Tutaj znajdziesz przeróżne warsztaty, które prawdopodobnie odmienią Twoje punkty widzenia na temat angielskiego, dzięki czemu zmiana, której oczekujesz będzie mogła zaistnieć dużo szybciej.

BEYONDBEYOND
Zajęcia BEYOND, jak sama nazwa wskazuje są poza wszelkimi podziałami, poziomami i definicjami. Może więc wziąć w nich udział każdy! To tak, jakby pojechać do anglojęzycznego kraju i zobaczyć jak to jest :). Wybierając spośród zajęć oznaczonych BEYOND, kieruj się tematyką, szukając tego, co Ciebie w danej chwili interesuje. Prawdobodobnie nie usłyszysz tutaj wielu polskich słów.

Jak może być jeszcze lepiej?

UWAGA! Powyższy podział nie oznacza poziomów zaawansowania. Nawet jeśli jesteś TOTALNYM STARTEREM, możesz wziąć udział w zajęciach BEYOND. Po świecie jeździmy przecież wszyscy, a nie tylko zaawansowani 🙂

Dodaj komentarz