RECALL your English; KADYNY

Dla Polaków ceny tniemy o połowę!


RESET RECALL RELAX – trzyczęściowy program językowo–komunikacyjny z Elizą Sarną!

 A gdyby mówienie po angielsku mogło zmienić również Twoje życie?

To wyjątkowa okazja, aby połączyć uczenie się i zmianę, gdzie alternatywne sposoby uczenia się języka okazują się być narzędziami do budowania niczym niezachwianej wolności wyrażania siebie i rozpuszczania barier językowych, co tworzy przestrzeń dla komunikacji, jako bardzo energetycznego doświadczenia dla całego ciała.

Pierwsza część programu RESET – PRZESTROJENIE, to comiesięczne 4–godzinne spotkania online, na których nauczysz się jak wybierać ponad te wszystkie szalone punkty widzenia, które ograniczają twoje umiejętności językowe oraz rozwiniesz swoje zdolności w różnorodnych obszarach językowych: słownictwa, wymowy, pewności siebie, biegłości, radości wyrażania się oraz wielu innych!

Najbliższe spotkanie we wtorek 13 marca w godzinach od 18.00 – 22.00. Każde spotkanie jest tłumaczone na język polski!


A od 15 do 18 marca, w malowniczo położonym miejscu, tuż nad Zalewem Wiślanym, w Kadynach, odbędzie się 4–dniowe INTENSYWNE SEMINARIUM  RECALL – PRZYWOŁAJ SWÓJ ANGIELSKI.

To seminarium zaprasza Cię do wkroczenia w przestrzeń siebie i do spojrzenia ponad każdą definicję jakiegokolwiek języka, którego używamy, aby komunikować się z Wszechświatem. Tam, liniowość przestaje oddzielać Cię od wrodzonych zdolności używania Twojego pierwszego języka – języka energii.

Zaczynamy 15 marca o godzinie 9.00!
Przez 4 dni, w miejscu otoczonym dziką naturą, przy wsparciu Ziemi, będziemy odkrywać siebie w języku angielskim, uczyć się jak sprawiać, by nauka była radosna, PROSTA i ŁATWA.

Czy to możliwe, aby dobrze się bawić z nauką? Aby język angielski już nigdy więcej nie był trudnością?

Seminarium odbywa się w HOTELU SREBRNY DZWON w Kadynach. To z jednej strony luksusowy hotel i SPA, a z drugiej urocze, zaciszne miejsce, z dala od zgiełku. Piękna okolica, pobliska plaża nad Zalewem Wiślanym, dzikie lasy, możliwość końskich przejażdżek, dodatkowo zachęcają do odwiedzenia tego miejsca 😊

Więcej informacji na temat godzin seminarium, pokoi, wyżywienia, dojazdu znajdziesz TUTAJ:

INFO DLA UCZESTNIKÓW


Trzecia część programu BEZWYSIŁKOWA SIŁOWNIA JĘZYKOWA – RELAX! Przez 10 dni masz możliwość dołączenia do Transmisji LIVE na FB. Po angielsku, z radością, łatwo i prosto! Po każdym spotkaniu otrzymasz wiele fraz językowych do ćwiczeń, również w języku polskim. Dodatkowo nagrania mp3. Czyż nie jest to wspaniały sposób na praktykowanie wymowy i melodii języka?

Marcowy LANGUAGE GYM rozpoczyna się 19 marca!


Ceny programu:

Jeżeli zdecydujesz się na kupno całego programu płacisz 1980 zł – to wyjątkowa cena ustalona tylko dla Polski! Dodatkowo w tej cenie otrzymujesz dwa RESETY, zamiast jednego. Podsumowując w skład zestawu wchodzi:

– dwa 4-GODZINNE spotkania online RESET – PRZESTROJENIE

– 4 – dniowe INTENSYWNE SEMINARIUM PRZYWOŁAJ SWÓJ ANGIELSKI – RECALL W KADYNACH

– 10-DNIOWY LANGUAGE GYM – RELAX


Jeżeli wybierzesz tylko pojedyncze części programu:

– jedno spotkanie RESET – PRZESTROJENIE  190 ZŁ

– 4 -dniowe INTENSYWNE SEMINARIUM PRZYWOŁAJ SWÓJ ANGIELSKI – RECALL   1990 zł

– LANGUAGE GYM – 100 zł


Więcej informacji na temat programu (kliknij na polską flagę w zakładce LANGUAGE PROGRAMMES) oraz zapisy  TUTAJ


Uwaga! W cenę warsztatu w Kadynach nie jest wliczony nocleg oraz wyżywienie.

Informacje:

Dorota Pawlik  606 111 794

Zarejestruj się tutaj. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

 

VISIT WEBSITE  – ODWIEDŹ STRONĘ TUTAJ