Sesje Symfonii Możliwości SOP (Symphony of Possibilities)

Kiedy wybierasz świadomość, która zawiera w sobie wszystko i niczego nie ocenia, zaczynasz postrzegać wszystko takim, jakie jest. Zaczynasz widzieć ściany i mury ograniczeń, z którymi ukrywają się wspaniali piękni ludzie. Już wiesz, że to, co pokazują światu dalekie jest od tego, czym i kim naprawdę są. Postrzegasz, czasami nawet bardzo fizycznie, co dzieje się w ich ciałach, wiesz, jakimi myślami katują się od lat, nie wierzysz w emocje i uczucia, za którymi chowają prawdziwych siebie.

Ale nie to jest najpiękniejsze.

Najpiękniejsze jest to, że widząc to wszystko, nie masz na ten temat punktu widzenia – po prostu JESTEŚ. I to jest największy dar, jaki dajesz drugiemu człowiekowi – przestrzeń totalnego braku osądu.

… I ściany rozpuszczają się, jak za dotykiem magicznej różdżki.

Świadomość jest obecnością ze wszystkim i z tej przestrzeni zapraszam Cię na sesję Symfonii Możliwości. To praca z ciałem i istnieniem jednocześnie.
Do wejścia w niesamowity świat energii zaprosił mnie, i wielu innych, Dain Heer – twórca niezwykłych klas o istnieniu – 3.5-dniowej Klasy Being You Changing the World, Energetycznej Syntezy Istnienia (ESB), 4-dniowej klasy o nazwie Symfonia Możliwości (SOP), o której krótki filmik możesz obejrzeć poniżej, oraz niesamowitych Sesji ESC – grupowych sesji Energetycznej Syntezy Komunii, gdzie rozpuszczają się ściany nie tylko w światach ludzi. Tam sięgnąć można przestrzeni całego Wszechświata, pozostając w niesamowitej obecności z Ziemią i swoim ciałem jednocześnie.

Wszystkie te energie zapraszam do sesji indywidualnych. One dostępne są dla każdego, także dla Ciebie. Kto wie? Może ta sesja, którą wybierzesz, nie będzie jedynie terapeutycznym zabiegiem? Może stanie się zaproszeniem dla Ciebie, byś i Ty otworzył przed sobą Wszechświat – Symfonię Możliwości – i sam zaczął pracować z innymi, pokazując im rzeczywistość cudów, która jest tutaj i teraz – dostępna dla tych, którzy mają odwagę ją zobaczyć i zaprosić do swojego życia!

Sesja Symfonii Możliwości:   1000 PLN/1 godzina


Zapraszam na spotkanie!

Eliza Sarna
Certyfikowany Facilitator Access Consciousness
Being You Certified Facilitator
tel.:   +48 606 494 724
email:   elizasarna@elizasarna.com

 

 

 

 

Dodaj komentarz