Sesja Indywidualna

Kiedy wybierasz świadomość, która zawiera w sobie wszystko i niczego nie ocenia, zaczynasz postrzegać wszystko takim, jakie jest. Zaczynasz widzieć ściany i mury ograniczeń, z którymi ukrywają się wspaniali piękni ludzie. Już wiesz, że to, co pokazują światu dalekie jest od tego, czym i kim naprawdę są. Postrzegasz, czasami nawet bardzo fizycznie, co dzieje się w ich ciałach, wiesz, jakimi myślami katują się od lat, nie wierzysz w emocje i uczucia, za którymi chowają prawdziwych siebie.

Ale nie to jest najpiękniejsze.

Najpiękniejsze jest to, że widząc to wszystko, nie masz na ten temat punktu widzenia – po prostu JESTEŚ. I to jest największy dar, jaki dajesz drugiemu człowiekowi – przestrzeń totalnego braku osądu.

… I ściany rozpuszczają się, jak za dotykiem magicznej różdżki.

Świadomość jest obecnością ze wszystkim!
Z tej przestrzeni zapraszam Cię na sesję indywidualną: rozmowę i energetyczną sesję, którą wybierzesz Ty i Twoje ciało.

Może będzie to sesja Bars, może jeden z wielu procesów na ciało, a może Sesja Symfonii Możliwości. Zarezerwuj minimum 3 godziny Twojego czasu!

Każda sesja indywidualna zawiera w sobie:

  • Sesję z procesami werbalnymi
  • Zabieg energetyczny
  • Dobór narzędzi do pracy samodzielnej
  • Możliwość półgodzinnej darmowej konsultacji w czasie zmian po Sesji Indywidualnej

Sesja Indywidualna trwa minimum 3 godziny
Koszt:   1200 PLN / 300 EUR

Jeśli chcesz najpierw spróbować i zakosztować działania pracy z energią, zapraszam na MINI SESJĘ ONLINE
Koszt: 250 PLN    Sesja trwa 1 godzinę


Access Bars

Ponieważ Bars jest narzędziem, które nie pochodzi z tej rzeczywistości. Może dlatego działa tak szybko i tak skutecznie. To niezwykły, delikatny i odżywczy zabieg dla ciała, polegający na dotyku 32 punktów na głowie. Podczas 1 sesji Bars uwalniają się gigantyczne ilość zablokowanej energii w naszym ciele i całej rzeczywistości. Rozpraszają się betonowe bloki, ściany i mury naszych ograniczeń, w postaci decyzji, rozważań, konkluzji, osądów, punktów widzenia – takie okropnie restrykcyjne oprogramowanie naszego życia – życia z autopilota.
Jeśli chcesz żyć inaczej – budzić się rano i cieszyć każdym oddechem, ruchem, każdą sekundą, możesz mieć w rękach narzędzie, które pozwoli Ci już nigdy więcej nie być niewolnikiem ograniczeń tego świata.
To Ty jest początkiem swojego życia – kreatorem, który gdzieś po drodze uwierzył, że nim nie jest.
Jesteś! I jesteś tu po to, by kreować zupełnie inny świat. Zawsze to wiedziałeś, a dzisiaj masz wszystkie narzędzia potrzebne do tego, by było to proste.

Access Consciousness proponuje także ponad 60 procesów manualnych na ciało, które potrafią wspierać zmianę w niemal wszystkich istniejących nas Planecie Ziemia dolegliwościach.


SESJA SOP

Symfonia Możliwości  to praca z ciałem i istnieniem jednocześnie.
Do wejścia w niesamowity świat energii zaprosił mnie, i wielu innych, Dain Heer – twórca niezwykłych klas o istnieniu – 3.5-dniowej Klasy Being You Changing the World, Energetycznej Syntezy Istnienia (ESB), 4-dniowej klasy o nazwie Symfonia Możliwości (SOP), o której krótki filmik możesz obejrzeć poniżej, oraz niesamowitych Sesji ESC – grupowych sesji Energetycznej Syntezy Komunii, gdzie rozpuszczają się ściany nie tylko w światach ludzi. Tam sięgnąć można przestrzeni całego Wszechświata, pozostając w niesamowitej obecności z Ziemią i swoim ciałem jednocześnie.

Wszystkie te energie zapraszam do sesji indywidualnych. One dostępne są dla każdego, także dla Ciebie. Kto wie? Może ta sesja, którą wybierzesz, nie będzie jedynie terapeutycznym zabiegiem? Może stanie się zaproszeniem dla Ciebie, byś i Ty otworzył przed sobą Wszechświat – Symfonię Możliwości – i sam zaczął pracować z innymi, pokazując im rzeczywistość cudów, która jest tutaj i teraz – dostępna dla tych, którzy mają odwagę ją zobaczyć i zaprosić do swojego życia!

 


Zapraszam na spotkanie!

Eliza Sarna
Certyfikowany Facilitator Access Consciousness
Being You Certified Facilitator
tel.:   +48 606 494 724
E-mail:   elizasarna@elizasarna.com

 

 

 

 

Dodaj komentarz