TELEKLASY

Czym są TELEKLASY?

Może zacznę od tego, czym są dla mnie! Dla mnie to niezwykle skuteczny trening bycia… przestrzenią! Co to w ogóle znaczy? W tej rzeczywistości nikt nie mówi nam, że jesteśmy czymś więcej niż ciało. Tak naprawdę jesteśmy nieograniczonymi energetycznymi istnieniami, które potrafią zajmować ogromną, niczym nieograniczoną przestrzeń. Dzięki temu, możemy mieć świadomość wszystkiego wokół nas i widzieć wszystko takim, jakie jest, a nie takim, jak chcemy, żeby wyglądało.

Teleklasy są niczym innym jak klasami przez telefon, lub czasem przez komputer. Można więc nie wychodząc z domu dokonać zmian, o jakich nam się nie śniło! Kiedyś wydawało mi się, że klasa, podczas której nie widzę prowadzącego, jest mniej wartościowa niż taka, w której uczestniczę osobiście, razem z moim ciałem. Ale to nie tak. Podczas klasy na łączach, chcąc nie chcąc musimy stać się przestrzenią. Inaczej trudno mówić o komunikacji, zmianie, świadomości…

Czasami prowadzę klasy z Facilitatorami z innych krajów, co sprawia, że klasy te są jeszcze ciekawsze. Kiedy doświadczysz siebie w gabarytach sięgających zakątków po drugiej stronie globu, zmienia się zupełnie postrzeganie świata i samego siebie!

Tak! Nie jesteśmy malutcy, ani bezbronni, ani słabi. Jesteśmy potęgą, o jakiej nam się nie śniło, a wszystkie narzędzia Access pomagają nam przypomnieć sobie, kim naprawdę jesteśmy – nie definiując siebie, a raczej pozwalając sobie na świadomość własnego nieograniczenia!

 

 

Dodaj komentarz